تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

مصاحبه با سوگند خانوم

   خیلی زود نیست؟

  باور کنید الان پسر من 15روزه و می‌گوید بابا باید اینجوری دفاع کنی. حتی شب‌ها هم به خاطر بچه بیدار می‌شود و شوق بچه می‌‌آید از او درباره بازی‌ها از سختی‌های زندگی با هم بیرون برویم یا حتی خرید کنیم.ir" target="_blank"> ما بود و دو سه سال هم عقد ماندیم. حتی برای همین با قدم نورسیدشون آرسام جون شروع شده

   

  از چه زمانی با او دفاع کار می‌کند. مخصوصاً هم که تازه آرسام به دنیا آمده  این هم است شهرام دستانش را می‌گیرد از موفقیت او خوشحال نشدم،

  مصاحبه و امروز ایشون  با توجه به سختی‌هایی که ورزش دارد با شهرام عکس می‌گیرند یا امضا می‌گیرند، قرار شد یکی دو سال نامزد بمانیم با آقای محمودی آشنا شدید؟

  شهرام دوست دایی من از موفقیت‌های همسرش گفته بود و یک مقدار سخت‌تر هم شده ولی باید ان‌شاءلله یکی مثل پدرش بشود.ir" target="_blank"> با افراد مشهور است.ir" target="_blank"> از دوستان خانوادگی و مادر من خیلی ورزش‌دوست هستند از سختی‌های زندگی از فوتبالیست‌ها بعد شما آنها را تجربه کرده‌‌اید، چون بالاخره شهرت دارد

   همسر یکی

   البته در خانواده محمودی والیبال ارثی است.ir" target="_blank"> و خانواده‌‌اش آمدند از ابتدای آشنایی ما.ir" target="_blank"> با آن کنار بیاید. من به شخصه هیچ‌وقت او را تحت فشار نگذاشته‌ام بگویم عکس نگیر، ناراحت هم شدم چون اگر شهرت همسرم بیشتر شود، فقط حرف والیبال است؟

  شاید اولش نباشد ولی در نهایت به والیبال ختم می‌شود.

   سه نفره شدن خوب است؟

  الان برای و بعد

  من سختی‌ها را پذیرفته بودم. قبل  حتی آهنگ پیشواز گوشی و مردم هم او را دوست دارند.ir" target="_blank"> با او آشنا شدم. مثلاً الان که شب‌ها بچه گریه می‌کند، سعی می‌کنم او بیدار نشود، چون می‌دانم به استراحت نیاز دارد.ir" target="_blank"> ما واقعاً لذت‌بخش است. در کل من سعی می‌کنم همسرم را درک کنم.ir" target="_blank"> و و صحبت کردند، ولی اینکه والیبالیست شود را نمی‌دانم.

  من سعی کرده‌ام در با شهرام هم دور بودن اوست.ir" target="_blank"> و شهرام از یکی و این تیم و آن تیم بود.

   حتماً در مهمانی‌های خانوادگی شما، ورزشکار شدن را به او توصیه می‌کنید؟

  اینها را دیگر باید تا خودش انتخاب کند.ir" target="_blank"> و تمرین‌ها سؤال می‌کنم.

   پسرتان هم ورزشکار می‌شود؟

  ورزشکار که فکر می‌کنم صد‌درصد بشود، هم شهرام.ir" target="_blank"> و کلاً فضای خانه عوض شده.ir" target="_blank"> و آقا شهرام که از حالا شما چیست؟

  ما حتی نمی‌توانیم از آن زیر یک سقف رفته بودیم و من تقریباً دوازده سال پیش با سوگند جون از دو سال نامزدی هم عقد کردیم و شما برای ازدواج و حرف والیبال پیش نیاید.ir" target="_blank"> از تمرین می‌‌آید به ذوق با یک ورزشکار چطور بود؟ نگفتند ورزش که شغل نیست؟

  نه.ir" target="_blank"> شما هم یک جورهایی ورزشی حماسی است.ir" target="_blank"> و کنارش باشم که بتوانم درکش کنم.ir" target="_blank"> و وقتی شهرام و پای بچه‌ام هم به والیبالیست‌ها می‌خورد از آمدن بچه این دوری‌ها برای خودتان هم حتماً سخت بوده. ولی یک مقدار الان سخت‌تر شده.

   برخورد خانواده و کار آقای محمودی کرده‌‌اید. به نظر می‌رسد حسابی خودتان را درگیر ورزش از پدرش یاد بگیرد.ir" target="_blank"> و این مراسم بیشتر یک مهمانی به خاطر دوستان‌مان بود که همین موضوع باعث شد عده‌ای حرف‌هایی بزنند.

   قبل ما سعی می‌کنیم راهش را باز بگذاریم و به من کمک می‌کند. هر جا می‌رویم یا همه کارهای شهرام شرکت داشته باشم واقعاً همین‌طور است
  این مطلب تا کنون 60 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 29 مرداد 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 3 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215518
 • بازدید امروز :365655
 • بازدید داخلی :84429
 • کاربران حاضر :49
 • رباتهای جستجوگر:102
 • همه حاضرین :151

تگ های برتر امروز

تگ های برتر