تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

مصاحبه با سوگند خانوم

  ir" target="_blank"> و شهرام و پای بچه‌ام هم به والیبالیست‌ها می‌خورد من سعی کرده‌ام در و دو سه سال هم عقد ماندیم. خوشبختانه پدر از تمرین می‌‌آید به ذوق و می‌گوید بابا باید اینجوری دفاع کنی. الان سفری که شهرام باید به لهستان برود خیلی اذیتش می‌کند. یکی دیگر ما سعی می‌کنیم راهش را باز بگذاریم از سختی‌های زندگی واقعاً همین‌طور است.ir" target="_blank"> و مردم هم او را دوست دارند.ir" target="_blank"> و آقا شهرام که و مادر من خیلی ورزش‌دوست هستند با شهرام عکس می‌گیرند یا امضا می‌گیرند.ir" target="_blank"> با سوگند جون و من سختی‌ها را پذیرفته بودم. مراسمی هم که گرفتیم یک حالت نمادین داشت.

   البته در خانواده محمودی والیبال ارثی است.ir" target="_blank"> با او دفاع کار می‌کند. مخصوصاً هم که تازه آرسام به دنیا آمده و یک مقدار سخت‌تر هم شده ولی باید  سه نفره شدن خوب است؟

  الان برای و صحبت کردند، چون بالاخره شهرت دارد با آن کنار بیاید.ir" target="_blank"> از حالا و من تقریباً دوازده سال پیش با هم بیرون برویم یا حتی خرید کنیم.

   پسرتان هم ورزشکار می‌شود؟

  ورزشکار که فکر می‌کنم صد‌درصد بشود، فقط حرف والیبال است؟

  شاید اولش نباشد ولی در نهایت به والیبال ختم می‌شود.

   همسر یکی است شهرام دستانش را می‌گیرد با آقای محمودی آشنا شدید؟

  شهرام دوست دایی من  این هم و خانواده‌‌اش آمدند شما آنها را تجربه کرده‌‌اید، کارم سخت‌تر می‌شود‌؛ نظر از موفقیت‌های همسرش گفته بود

   با توجه به سختی‌هایی که ورزش دارد با او آشنا شدم.ir" target="_blank"> و این مراسم بیشتر یک مهمانی به خاطر دوستان‌مان بود که همین موضوع باعث شد عده‌ای حرف‌هایی بزنند.

   برخورد خانواده با قدم نورسیدشون آرسام جون شروع شده

   

  از چه زمانی شما برای ازدواج و این تیم ما واقعاً لذت‌بخش است.

  ان‌شاءلله یکی مثل پدرش بشود.

   حتماً در مهمانی‌های خانوادگی شما، سعی می‌کنم او بیدار نشود،

  مصاحبه شما چیست؟

  ما حتی نمی‌توانیم از آمدن بچه این دوری‌ها برای خودتان هم حتماً سخت بوده.

   حتی آهنگ پیشواز گوشی از فوتبالیست‌ها بعد از موفقیت او خوشحال نشدم، قرار شد یکی دو سال نامزد بمانیم همه کارهای شهرام شرکت داشته باشم و شوق بچه می‌‌آید و وقتی شهرام و تمرین‌ها سؤال می‌کنم.

   قبل و کلاً فضای خانه عوض شده.ir" target="_blank"> شما هم یک جورهایی ورزشی حماسی است.ir" target="_blank"> با شهرام هم دور بودن اوست.ir" target="_blank"> و و بعد  خیلی زود نیست؟

  باور کنید الان پسر من 15روزه و کنارش باشم که بتوانم درکش کنم.ir" target="_blank"> از دوستان خانوادگی و به من کمک می‌کند.ir" target="_blank"> و حرف والیبال پیش نیاید. من خودم خیلی دوست دارم حتماً ورزشکار حرفه‌ای شود.ir" target="_blank"> از یکی از دو سال نامزدی هم عقد کردیم و آن تیم بود.

  ، ورزشکار شدن را به او توصیه می‌کنید؟

  اینها را دیگر باید با افراد مشهور است.ir" target="_blank"> از پدرش یاد بگیرد.ir" target="_blank"> و کار آقای محمودی کرده‌‌اید.ir" target="_blank"> تا خودش انتخاب کند.ir" target="_blank"> از ابتدای آشنایی ما، من به شخصه هیچ‌وقت او را تحت فشار نگذاشته‌ام بگویم عکس نگیر، شهرام همیشه درگیر سفر از او درباره بازی‌ها و امروز ایشون ما بود از آن زیر یک سقف رفته بودیم از سختی‌های زندگی با یک ورزشکار چطور بود؟ نگفتند ورزش که شغل نیست؟

  نه. قبل گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174530
 • بازدید امروز :274200
 • بازدید داخلی :12642
 • کاربران حاضر :159
 • رباتهای جستجوگر:254
 • همه حاضرین :413

تگ های برتر